شماره: 30150
1399/06/01
پیام پاسداشت روز پزشک
پیام پاسداشت روز پزشک

یا شافی

فرارسیدن زادروز پزشک نامدار ایرانی ، شیخ الرییس ابو علی سینا ، بهانه ای است برای پاسداشت ارج والای پزشکانی که حیات وسلامت جامعه مرهون تلاش مستمر ایشان است . همانها که با بهره گیری از آموزه های دینی ، علمی و اخلاقی ، سرآمد پزشکان این عصر هستند.
امسال به ظاهر متفاوت از سالهای گذشته ، در کارزار کرونا ، از تلاشگران ، ایثارگران و شهدای عرصه سلامت بالاخص پزشکان به بزرگی یاد میکنیم ، هرچند پزشکان این مرز و بوم در تمام روزهای دشوار مکرر ، با بذل دانش و نثار جان گرانبهای خویش ، نجات بخش جانها بوده اند که حضورشان در عرصه های دفاع مقدس ، حوادث و بلایا و... شاهد این مقال است.
البته در عرصه سلامت ، نقش حضور ارزشمند بانوان فرهیخته پزشک ، ماندگار و مثال زدنی است.
با افتخار و تواضع ، در برابر تمام پزشکان گرانقدر سرزمینم می ایستیم و دست تعظیم بر سینه می گذاریم و ارزش علمی و انسانی ایشان را پاس می داریم.
دستان پرمهرخدا سایه سار وجود مقدستان باد

یا شافی

 

فرارسیدن زادروز پزشک نامدار ایرانی ، شیخ الرییس ابو علی سینا  ، بهانه ای است برای پاسداشت  ارج والای پزشکانی که حیات وسلامت جامعه مرهون تلاش مستمر ایشان است  . همانها که با بهره گیری از آموزه های دینی ، علمی و اخلاقی ، سرآمد پزشکان این عصر هستند.

امسال به ظاهر متفاوت از سالهای گذشته ، در کارزار کرونا ،  از تلاشگران ، ایثارگران و شهدای عرصه سلامت  بالاخص پزشکان  به بزرگی یاد میکنیم  ، هرچند پزشکان این مرز و بوم در تمام روزهای دشوار مکرر ، با بذل دانش و نثار جان گرانبهای خویش ، نجات بخش جانها بوده اند که حضورشان در عرصه های دفاع مقدس ، حوادث و بلایا و... شاهد این مقال است.

البته در عرصه سلامت ،  نقش حضور ارزشمند بانوان فرهیخته پزشک ، ماندگار و مثال زدنی است.

با افتخار و تواضع ، در برابر تمام پزشکان گرانقدر سرزمینم می ایستیم و دست تعظیم بر سینه می گذاریم  و ارزش علمی و انسانی ایشان را پاس می داریم.

دستان پرمهرخدا سایه سار وجود مقدستان باد

 

دفتر امور بانوان وخانواده دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی ایلام

 

حق انتشار محفوظ است ©